Dobry znak

450 Views 0 Comment

Jak już zapewne wiecie, razem z Mamą prowadzimy m.in. sklep internetowy z odzieżą (a jeśli nie to przypominamy 🙂 www.maniacodishopping.pl).
W związku z działalnością Maniaco nawiązujemy różnego rodzaju współpracę. Jednym z naszych Partnerów jest ekskluzywny butik Forte Forte, znajdujący się w Starym Browarze w Poznaniu. W dniach 21-24.09 właśnie w, oficjalnie nazwanym, Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, odbył się pokaz mody w którym swoje ubrania prezentowały najlepsze marki, które mają w nim swoje sklepy (zdjęcia tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1029127560454188.1073741940.465689770131306&type=3). Trzeba przyznać, że reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, znana m.in. z Top Model, w swojej roli sprawdziła się świetnie również i tym razem.
My oraz nasz Wspólnik (który na razie chce pozostać anonimowy ;)) byliśmy obecni w trzeci dzień czyli wtedy kiedy swoją najnowszą kolekcję prezentowało właśnie Forte Forte. Po pokazie odbył się koncert Grzegorza Turnaua, a później after party gdzie podawane były przysmaki przygotowane przez Tomasza Purola oraz losowanie nagród dla uczestników. Biorąc pod uwagę, że nigdy nic nie wygrałyśmy trochę bez przekonania wypełniałam nasze formularze. W dodatku gryzmoliłam (pismo lekarskie po Tatusiu :)) i pokreśliłam a na dodatek wszystkie kartki bezmyślnie złożyłam razem – brawo ja :). Oczywiście moi współtowarzysze trochę pomarudzili ale nie było już odwrotu gdy wrzuciłam wszystko do wielkiej kuli. W końcu przyszedł moment losowania. Jakież było nasze zdziwienie gdy najpierw jedna a później druga usłyszała swoje imię i nazwisko! 🙂 W efekcie wygrałyśmy prezenty od marki Guess oraz Lidii Kality! Uznałyśmy, że to musi być dobry znak dla dalszej działalności Maniaco :). Wierzymy w to baaardzo :). A wiecie co jeszcze było super? Ludzie których tam poznałyśmy. Pełni uśmiechu, pozytywnej energii! Jakbyśmy znali się od lat. Oby więcej takich wieczorów :). I znaków!

pokaz

0 Comments

Leave a Comment

*