Witajcie!

Jeśli zastanawiacie się nad nazwą naszego bloga, spieszymy z odpowiedzią – to połączenie naszych imion: Halina i Karina. Łączą nas nie tylko więzy krwi ale i też niesamowita przyjaźń, którą inni nazywają „zespawaniem” 😊.

Blisko jesteśmy od zawsze. Na dobre i złe. Kochamy spędzać razem czas, szaleć ale i wypłakać się jak trzeba. Wzajemne wsparcie u nas to podstawa. Uzupełniamy się jak yin i yang.

Odbierane jesteśmy jako niepowtarzalny duet, pełen pozytywnej energii, chęci do działania, spontaniczności, kreatywności i szaleństwa w każdym tego słowa znaczeniu . Wiele osób zachęcało nas do stworzenia bloga, gdzie podzieliłybyśmy się naszymi przeżyciami, tymi złymi i dobrymi, które finalnie zawsze przyjmowałyśmy jako cenne doświadczenie. Wszystko co nas spotkało i z czym musiałyśmy się zmierzyć, wzmocniło na tyle, że mogłyśmy być wsparciem dla innych w podobnych sytuacjach.

Jesteśmy otwarte, spontaniczne, głodne życia 😊 i otwarte na nowe znajomości oraz współpracę.

Żeby tego wszystkiego było mało, od połowy 2016 roku współpracujemy ze sobą – branża finansowa. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: www.hkdfinanse.pl

Będzie się dużo działo więc obserwujcie nas! 😊

Pozdrawiamy!

Halina i Karina